Lyžařské vleky

V blízkém okolí Hotelu Alfacentrum se nachází dva lyžarské vleky. První vlek se nachází 1 km od hotelu na Pechancových loukách a druhý v blízkosti vesnice Lipina. Oba dva lyžařské vleky jsou využívány v zimních obdobích a jsou velmi oblíbené. Na hotelu Vám rádi uskladníme lyže bez poplatku.

Sportovní hala

Sportovní hala se nachází za Gymnáziem ve Valašských Kloboukách vzdálená 150 metrů od Hotelu Alfacentrum a může sloužit jak sportovním oddílům na jejich rekreačním soustředění, tak i dalším pokojovým hostům. V hale je k dispozici horolezecká stěna, posilovna, branky na fotbal, atd.

Číst dál: Sportovní hala

Víceúčelové hřiště u základní školy

Víceúčelové hřiště se nachází u základní školy vzdálené 650 metrů od Hotelu Alfacentrum. Návštěvníkům je k dispozici kvalitní umělý povrch pro tenis, volejbal, basketbal, fotbal, nohejbal, hod koulí, skok do dálky a atletická dráha dlouhá 230 metrů. Pronájem hřiště se pohybuje v aktuálních hodinových sazbách a dá se zakoupit i menší občerstvení. Můžete si půjčit tenisové rakety, míča, míčky a rozližovací dresy dle aktuálního ceníku.

Skatepark

Skatepark se nachází na sídlišti Luční v bývalé kotelně ve Valašských Kloboukách. Celý objekt je zastřešený s osvětlením. Jednotlivé dostupné překážky jsou 3x rádius, 3x bang, spin, funbox s menším grindboxem, funbox (rádius, bang) a minirampa.

Spining, jumping a K2 hiking

Přijďte zhubnout, zvýšit kondici nebo jen se prostě odreagovat. Nabízí se v blízkosti Hotelu Alfacentrum jumping, K2 hiking a spinning. Hodiny vedou zkušení instruktoři, kteří vám rádi poradí a pomůžou.

Číst dál: Spining, jumping a K2 hiking

Koupaliště

Hotelovým hostům ve Valašských Kloboukách jsou k dispozici dva bazény a to bazén plavecký pro dospělé a dětský bazén se dvěmi sklůzavkami a to včetně dětského brouzdaliště. Okolní plochy jsou travnaté a jsou částečně i stíněné řadou stromů v okolí. V areálu koupaliště je návštěvníkům k dispozici bufet, šatny a sprchy i pro imobilní osoby.

Číst dál: Koupaliště

Cvičné jízdy na koních

Pro všechny malé i velké, pro všechny milovníky a obdivovatele koní nabízíme za bezkonkurenčně nízké ceny v krásném prostředí Valašska po celý rok v sousedící vesničce v Lipině a to jak na jaře, v létě, na podzim tak i v zimě.

Číst dál: Cvičné jízdy na koních

Jste zde: Hlavní strana Aktivity Sport